- Aktualności -

8 – 10 MARCA DNI ZDROWIA GOOD LUCK CLUB

Zapraszamy na Dni Zdrowia Good Luck Club

W Good Luck Club stawiamy na bezpieczne i efektywne treningi w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Wierzymy, że regularna aktywność fizyczna to klucz do utrzymania zdrowia i dobrej kondycji, dlatego przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, które nie tylko sprawią radość, ale także pozwolą Wam odkryć nowe formy treningu.
Sprawdź co przygotowaliśmy dla Was:

AEROFITFIGHTS – POŁĄCZENIE TRENINGU CARDIO Z ELEMENTAMI SAMOOBRONY

Data: 9 marca, sobota
Godzina: 9:30
Prowadzenie: Aneta Tarnowska, dyplomowana instruktorka Krav Magi

Pierwsza część treningu to ćwiczenia dynamiczne i skoczne w rytm muzyki, podczas których nauczysz się silnych ataków i kopnięć a przy okazji wzmocnisz swoje ciało, poprawisz kondycję i spalisz zbędną tkankę tłuszczową. W drugiej części treningu poznasz podstawowe techniki i taktyki samoobrony. Dzięki treningowi AeroFitFights możesz wzmocnić poczucie osobistej siły i pokonać własne bariery. Zajęcia gwarantują moc endorfin, mnóstwo spalonych kalorii i wspaniałą zabawę. Trening o średniej intensywności, przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych ćwiczących. Zadbaj o swoją kondycję i bezpieczeństwo. Przyjdź i sprawdź, jak Ci się podoba! To od Ciebie zależy, czy zajęcia na stałe wskoczą do grafiku!

RÓŻOWY MARATON TANECZNY

Data: 9 marca, sobota
Godziny: 10:30-13:30
Prowadzące: Asią, Gosią i Anią

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w kolorze różu! Trzy godziny pełne ruchu, muzyki i uśmiechu! Wyszukaj w szafie różowe ciuszki i dodatki. Im bardziej różowo, tym lepiej!

KOBIECY RYTUAŁ SPA DLA CIAŁA I DUCHA

Data: 9 marca 2024
Godziny: 17:00-20:00

ZANURZ SIĘ W GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI POPRZEZ:

  • Borowinowe okłady – odżywcze i oczyszczające
  • Relaksujący masaż – dla odprężenia całego ciała
  • Aromatyczną saunę – oczyszczenie i odprężenie
  • Medytację i jogę – dla spokoju i wewnętrznego balansu
  • Pachnące maseczki – dla relaksu i urody

Dołącz do nas i poczuj przepływ naturalnej energii! Po zakończeniu rytuału czeka na Ciebie smaczny poczęstunek.

KOSZT UCZESTNICTWA:

  • 99 zł Klubowiczki i Panie posiadające Karty Partnerskie
  • 129 zł pozostałe Panie (cena uwzględnia opłatę za wejście do klubu oraz opłatę za Rytuał)

KUP BILET >>>>

 

KOBIECY ŚWIAT INTYMNOŚCI

Data: 10 marca
Godziny: 11:00-13:00
Prowadząca: Ula Drywa, studentka fizjoterapii

W programie:

  • PRACA Z BLIZNĄ: Co dzieje się, gdy pojawiają się blizny? Czy blizny poza poczuciem estetyki wpływają na coś jeszcze? Blizny świeże i blizny – jak pracować rozpracować. Współczesne metody fizjoterapii w pracy z bliznami – pokaz leczenia falą radiową.
  • KOBIECY ŚWIAT INTYMNOŚCI: Czyli sekretne życie intymne kobiet – czy zaczyna się w łóżku? Rodzaje intymności i „z czym to się je”? Uczyć się i rozmawiać będziemy z przyszłą fizjoterapeutką uroginekologiczną Ulą Drywą-Chodup!

Serdecznie zapraszamy!

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM KLUBOWICZEM?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy i zaprosimy Cię do nas!

Weź udział w DNIACH ZDROWIA GRATIS!

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy i zaprosimy Cię do nas!

Umów się na bezpłatne wejście do klubu

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB BANINO

ul. Pszenna 112

80-297 Banino

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00