- Aktualności -

Terapia Łączona – nowoczesne rozwiązania w leczeniu bólu i urazów – zapraszamy na warsztaty

Terapia Łączona – Nowoczesne Rozwiązania w Leczeniu Bólu i Urazów – Warsztaty

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z zakresu Terapii Łączonej! Ta innowacyjna metoda leczenia bólu i urazów łączy w sobie zalety fizykoterapii, fali uderzeniowej i laseroterapii wysokoenergetycznej, zapewniając kompleksowe podejście do rehabilitacji.

 

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

  1. Wprowadzenie do fizykoterapii: Poznaj podstawy fizykoterapii oraz zasady działania fali uderzeniowej i lasera wysokoenergetycznego.
  2. Wskazania i Przeciwwskazania: Omówienie sytuacji, w których terapia łączona jest szczególnie skuteczna, a także sytuacji, w których powinna być unikana.
  3. Procedury i Parametry Zabiegów: Przedstawienie szczegółowych procedur i parametrów zabiegów terapii łączonej, dostosowanych do różnych schorzeń i obszarów leczenia.
  4. Efekty Terapeutyczne: Dowiedz się o efektach terapeutycznych i korzyściach płynących z zastosowania terapii łączonej.
  5. Porównanie Z Metodami Leczenia: Porównaj terapię łączoną z innymi metodami leczenia bólu i urazów.

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

  • Prezentacja Urządzeń: Zaprezentujemy nowoczesne urządzenia do terapii łączonej – falę uderzeniową BTL SWT i laser wysokoenergetyczny BTL HIL.
  • Demonstracja Zabiegu: Praktyczna demonstracja wykonania zabiegu fali uderzeniowej, abyś mógł zobaczyć, jak terapia łączona wygląda w praktyce.

 

DODATKOWE KORZYŚCI: Każdy uczestnik warsztatów będzie miał okazję skorzystać z wyjątkowej oferty! W dniu warsztatów istnieje możliwość zapisania się na zabieg z użyciem naszych nowoczesnych technologii z atrakcyjnym rabatem 15%!

 

ZAPISY: Rejestracja dostępna w recepcji klubu lub wygodnie poprzez Strefę Klienta.

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB BANINO

ul. Pszenna 112

80-297 Banino

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00