- Aktualności -

Zapraszamy na Charytatywny Festyn Rodzinny 

Zapraszamy na Charytatywny Festyn Rodzinny

Mamy zaszczyt zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie charytatywne. To będzie dzień pełen radości, aktywności i wsparcia, już 12 sierpnia o godzinie 13:00.
Będziemy mieli przyjemność spotkać się z Wami na dwóch stanowiskach:

Stanowisko Sportowe:
Na tym stanowisku będziemy oferować nie tylko możliwość skorzystania z naszego innowacyjnego skanera BodyGee, który pomoże Ci lepiej zrozumieć swój stan fizyczny, ale również przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę na karnety treningowe. Dołączając do naszego klubu, zyskasz dostęp do profesjonalnego wsparcia oraz inspirującej społeczności.

Stanowisko Fizjoterapeutyczne:
Zespół naszych doświadczonych fizjoterapeutów będzie z Wami przez cały czas trwania festynu, aby udzielać konsultacji oraz zaprosić skorzystanie z masażu leczniczego. Dbamy o Twój komfort i zdrowie, dlatego możesz liczyć na naszą fachową opiekę.

Dodatkowo, w przerwach między emocjonującymi meczami, zapraszamy Was na scenę, gdzie rozkręcimy niesamowitą taneczną formę fitnessu dla całych rodzin. To będzie doskonała okazja, by razem się bawić i czerpać radość z aktywności fizycznej.

Serdecznie zapraszamy Was na Charytatywny Festyn Rodzinny. Czekamy Was!

Zobacz program:

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB BANINO

ul. Pszenna 112

80-297 Banino

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00