- Kadra -

Iza Skowrońska

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB BANINO

ul. Pszenna 112

80-297 Banino

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00

Iza Skowrońska

fizjoterapeutka, fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz technikiem masażystą. W zawodzie pracuję czynnie od 2016, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnorodnych gabinetach fizjoterapii i masażu, gdzie specjalizowałam się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych i neurologicznych. Poza aktywnością zawodową regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach zawodowych i szkoleniach oraz bieżące śledzenie literatury branżowej.
Obecnie przede wszystkim zajmuję się terapią bólu, pomagam moim pacjentom powrócić do sprawności po przebytych urazach, operacjach czy w ostrych stanach zapalnych. W swojej pracy staram się łączyć terapię tkanek miękkich, terapię wisceralną (trzewną), pinoterapię (terapię narzędziową), suche igłowanie oraz nowoczesną fizykoterapię z treningiem funkcjonalnym i kierunkową kinezyterapią w zależności od aktualnych potrzeb pacjenta.
Poza działalnością gabinetową należę również do grona autorów Poradnika Apteki Gemini, gdzie można przeczytać moje artykuły.
Prywatnie mama dwóch kotków, praktykująca animal flow i wytwarzająca naturalne mydła.